Я - патріот України

Патріоти України! У такий надзвичайно важливий для нашої країни час, коли ми маємо відстояти своє заслужене право бути незалежним і повноцінним суб’єктом політики, українські видавці і книгорозповсюджувачі закликають об’єднати свої зусилля задля матеріальної допомоги українським прикордонникам.

Видавництва «Літера ЛТД» (Київ), «Ранок» (Харків), «Навчальна книга – Богдан» (Тернопіль), «Підручники і посібники» (Тернопіль) створили рахунок для перерахування коштів з метою придбання необхідного обладнання на потреби прикордонних підрозділів, які несуть службу в зоні бойових дій. Закупівля буде узгоджуватися з Адміністрацією Державної Прикордонної Служби України.

Детальний звіт буде розміщено на сайті: http://litera-ltd.com.ua.

КОД ОКПО отримувача 14360570
ПриватБанк
МФО банку 305299
Рахунок отримувача 29244825509100
Для поповнення картки 5168742308292923 на Макаревича Сергія Олександровича, ІПН 2294303130.

*Нагадуємо для юридичних осіб! При перерахуванні безготівкових грошових коштів у вигляді благодійної допомоги на розрахунковий рахунок Макаревича Сергія Олександровича необхідно утримати податок на доходи фізичних осіб у розмірі 17 %.

 

З моменту започаткування акції 25.07.14 до неї долучилися:

ФОП Тернов (Київ), ПП Динько Микола Федорович (Київ), ПП Бублик Єгор Олександрович (Київ), ФОП Федорова Оксана Володимирівна (Кіровоград),

працівники видавництва ТОВ «Літера ЛТД» Романюк В. І., Усаненко Л. Ф.,Горобець Г. М., Бородіна О. О.,Крупчан С. В., Нечай І. М.,Чернуха С. М., Марімуха С. В.

Закликаємо не залишатися байдужими і приєднатися до нас!

З повагою

директор видавництва ТОВ «Літера ЛТД» Макаревич Сергій Олександрович

*(Із офіційного сайту ВРУ, прийнято в першому читанні, готується друге читання законопроекту)   
Верховна Рада України прийняла за основу проект закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги
Законопроектом (реєстр. № 4455а) шляхом внесення змін до Податкового кодексу України пропонується звільнити від оподаткування благодійну допомогу, яка надається у період проведення антитерористичної операції та після її завершення - до 31 грудня року, наступного за роком, у якому завершено антитерористичну операцію, благодійниками на користь таких учасників бойових дій: військовослужбовців (резервістів, військовозобов'язаних) та працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, осіб рядового, начальницького складу, військовослужбовців, працівників Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які захищають (захищали) незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і беруть (брали) безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції, працівників підприємств, установ, організацій, які залучаються та беруть (залучалися та брали) безпосередню участь в антитерористичній операції в районі її проведення у порядку, встановленому законодавством, а також на користь членів сімей таких учасників бойових дій, які зазнали поранення, контузії чи іншого ушкодження здоров'я, загинули під час участі в антитерористичної операції, участі в забезпеченні її проведення, померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення. 
Крім того, у проекті пропонується надати податкові пільги зі сплати податку на прибуток суб’єктам господарювання, які надають благодійну допомогу учасникам антитерористичної операції, а також уточнюється порядок надання та оподаткування благодійної допомоги волонтерами. 
 


Видавництво Літера © 2019