Математика. 1 клас

Математика. 1 клас

Автори: С. П. Логачевська та ін.
Формат:
Колір:
ISBN:
Обкладинка:

Електронна версія посібника

Дорогі вчителі!

Запроваджувати освітню реформу в початковій школі — нелегка, проте цікава і надзвичайно важлива справа. Спираючись на власний досвід і черпаючи натхнення в допитливих поглядах своїх учнів, сьогодні Ви на практиці закладаєте фундамент для Нової української школи. Він має бути міцним і надійним, аби наступного навчального року педагоги, які вчитимуть першокласників, упевнено продовжували реформування освіти.

Креативні та досвідчені авторські колективи і працівники видавництва «Літера ЛТД» також долучаються до створення сучасної школи — готують інноваційний контент — навчальні посібники, які суголосні основним принципам нового Закону про освіту.

Пропоноване нами видання «Математика. 1 клас. Частина друга» (автори: С. П. Логачевська, Т. А. Логачевська, О. А. Комар) — це передусім практичний досвід і ефективна методика Заслуженого вчителя України Світлани Панасівни Логачевської. Та завдяки тісній співпраці видавництва і авторів перевірений часом і не одним поколінням вдячних учнів С. П. Логачевської навчальний матеріал набув нового звучання й сучасної форми. Практичне спрямування сюжетів завдань покликане навчити учнів використовувати набуті математичні компетентності в реальних життєвих ситуаціях, які можуть виникнути. Ілюстративний ряд посібника має привернути увагу учнів, адже всі малюнки суголосні художнім стилям, які використовуються в оформленні сучасної дитячої літератури, в мультиплікації, флеш-іграх тощо.

Щиро сподіваємося, що робота з цим посібником буде цікавою і надихне Вас на нові звершення, а учнів — мотивуватиме до навчання математики. Запитання, відгуки, рекомендації, побажання і критичні зауваження від Вас щодо самого навчального посібника та методики викладання ми чекатимемо за електронною поштою, вказаною внизу.

Ваша думка надзвичайно важлива для нас, оскільки саме цей посібник є основою для створення підручників для 1 класу, конкурс яких оголосять на початку 2018 року. Усвідомлюючи всю відповідальність перед теперішніми та майбутніми першокласниками, ми робитимемо все можливе, щоб учні й учителі були забезпечені якісними, цікавими й сучасними навчальними виданнями.

Із глибокою повагою і сподіванням на розуміння
директор видавництва «Літера ЛТД» С. О. Макаревич

litera.larina@gmail.com

Жанна від 07.10.2018
Відгуків: 43


Цікавий підручник! Дякую авторам! Дітям цікаво працювати!
Олена Радавська від 13.05.2018
Відгуків: 43


Дуже сподобався підручник,цікаво буде за ним працювати. Дякую авторському колективу!!!
Тетяна Трипадуш від 07.04.2018
Відгуків: 43


Цікавий, корисний посібник. Матеріал викладено послідовно в сучасному стилі.Має багато різних завдань.Дякую авторам.
Вікторія від 31.03.2018
Відгуків: 43


Дійсно,це те,що потрібно учням нової української школи,так як відповідає всім вимогам НУШ.
Наталія Андрусенко від 30.03.2018
Відгуків: 43


Підручник дуже гарний, відповідає потребам нової сучасної школи.Матеріал поданий у цікавій та доступній формі з урахуванням психологічних особливостей першокласників.
Велика подяка авторам за працю!
Пеліпака Ніна від 30.03.2018
Відгуків: 43


Підручник цікавий.Теми направлені на реалізацію нової програми НУШ.Завдання цікаві, доступні дітям.Дякую.
Людмила від 30.03.2018
Відгуків: 43


Чудовий і сучасний підручник! Дійсно для 1 класу нової української школи! Дякую авторам!
Світлана Баканьова від 30.03.2018
Відгуків: 43


Варто згадати, що цей посібник написаний вчителем зі стажем роботи більше 50 років. ТОму кожне завдання продумане, осучаснене, розглянуто з точки зору дитини. Навіть батьки, не знаючи методики, можуть разом з дитиною розібратися в таких завданнях. На наступний навчальний рік я хочу працювати саме з цим підручником
Алєксєйчик Ольга від 29.03.2018
Відгуків: 43


Знаю автора цього підручника особисто. Матеріал цікавий, сучасний, актуальний. Рада буду працювати за цим підручником.
Віта Супрун від 29.03.2018
Відгуків: 43


Цікавий підручник. Доступний дітям, сучасний.
Світлана Баканьова від 29.03.2018
Відгуків: 43


Внутрікласна диференціація дозволяє так навчати дітей, коли всі в полі зору вчителя, кожен досягає цілей в своєму темпі. Рада буду бачити такий підручник на наступний рік у своєму класі і успішно навчати першокласників.
Коваленко Світлана від 28.03.2018
Відгуків: 43


Підручник цікавий та дуже змістовний. Дякую за роботу!
Олена Кращенко від 28.03.2018
Відгуків: 43


Мова навчального посібника з математики послідовна, точна, зрозуміла і в той же час жива.Я думаю, що з таким посібником цікаво буде працювати і вчителю і учням.
Юлія Осипенко від 28.03.2018
Відгуків: 43


Гарний підручник в якому, вдало обрані завдання для учнів) Дякую!
Алла Москаленко від 28.03.2018
Відгуків: 43


Посібник чудовий!!! Відповідає принципам
нового Державного стандарту початкової освіти.Матеріал поданий легко і доступно. Дякую за плідну працю, Світлано Панасівно! Успіху Вам!!! З нетерпінням чекаю на аналогічні посібники для учнів 2 - 4 класів.
Біденко Ірина від 28.03.2018
Відгуків: 43


Дуже сподобався підручник,залюбки працювала б за ним!!!!!!!!!!!!
Капустинська Т.В. від 28.03.2018
Відгуків: 43


Здоровя,успіхів,натхнення,творчоі наснаги всьому авторському колективу
Світлана Демченко від 27.03.2018
Відгуків: 43


С. П. Логачевська творчий практик з величезним багажем знань.Її книги це безцінний скарб для вчителя, дітей,батьків. Для успіху в процесі навчання створила такі умови, за яких максимально реалізувала
індивідуальні можливості кожного учня.Підручник чудовий!Дякую за величезну працю, зичу міцного здоров"я.
Наталія Завалецька від 27.03.2018
Відгуків: 43


Прекраснии посібник. Ще раз "браво" авторам. Використання внутрішньокласної диференціації актуально незалежно від часу. Ця модель викладання орієнтована на кожного учня. Тому і забезпечує високий рівень засвоєння навчального матеріалу відповідно до індивідуальних можливостей школяра.
Капустинська Т.В. від 27.03.2018
Відгуків: 43


Авторам подяка за вдало підібраний матеріал.У підручнику чітко дотримується головне завдання Новоі школи - від завдань до практики,враховуються вікові та індивідуальні особливості учнів.Матеріал підібраний так,що вчитель може творчо підійти до його використання.Вдало поєднується навчальний матеріал та ілюстраціі,для кожного уроку підібрані логічні вправи.Підручник має дві частини,для легшого сприймання матеріалу учнями.Посібник практичний,цікавий,диференційований.
Валентина від 27.03.2018
Відгуків: 43


Підручник дійсно дуже цікавий для учнів.Навчальний матеріал сприйматеметься легко. А вчителям дає можливість урізнюманітнювати форми роботи.
Любов Миколаївна від 27.03.2018
Відгуків: 43


Це цікаво не тільки для учня, але й для вчителя
Алла Петрова від 27.03.2018
Відгуків: 43


такий підручник потребує поваги
Ірина Гридасова від 27.03.2018
Відгуків: 43


Диференціація, орієнтація на кожного учня, дотримання головних принципів дидактики - і це все в одному підручнику. Чудово підібраний матеріал, різні варіанти складності,сучасні завдання та ілюстрації. Це справжня знахідка для НУШ.
Ольга Розпутня від 23.03.2018
Відгуків: 43


Добрий день! Я працюю у пілотному класі НУШ у м. Львові. З певних причин(незалежних від мене), ми не маємо методичних посібників для роботи з учнями, окрім
модельної навчальної програми(щотижневих навчально-методичних матеріалів), які щотижня нам подають. Перебуваючи у Дрогобичі на зустрічі з вчителями-пілотниками ССЗШ№2, побачила ваші посібники з математики та мови, інтегрованого курсу. Чи можна отримати хоча б по одному примірнику цих посібників? Чекатиму вашої відповіді
Олег від 27.02.2018
Відгуків: 43


Гарний сучасний підручник. Завдання чіткі й зрозумілі, оформлення прекрасне, у дитини викликає лише позитивні емоції та бажання навчатися.
Оксана від 23.02.2018
Відгуків: 43


Працюю в освіті тридцять років. Підручників бачила чимало. Займалася професійно аналізом підручників у історико-педагогічному аспекті. Рецензований підручник вигідно вирізняється з усіх наявних. Максимально враховані вікові, індивідуально-типологічні особливості молодших школярів. Дійсно, відчувається вдале поєднання досвіду вчителів-практиків і науковців. Сподіваюсь, що такого типу підручники полегшать перехід на нову Концепцію освіти і забезпечать дійсно компетентнісний підхід до навчання.
З радістю чекатимемо підручників для 2-4-х класів!! Удачі!
Швайковська Тетяна від 17.02.2018
Відгуків: 43


Підтримую достатню кількість матеріалу на кожен урок. На перший погляд, може здатися, що матеріалу забагато, але ж тут вчитель має можливість творчно використати його. Це можуть бути додаткові завдання до основного, або частину вправ можно виконати усно. Це добре, що не доведеться вчителю добирати додатковий матеріал. В посібнику передбачено завдання для різного рівня окремих класів.
Ярошенко Ірина Миколаївна від 17.02.2018
Відгуків: 43


Відчувається використання одне з головних принципів дедактики - від простого до складного. Програмний матеріал розміщено з поступовим наростанням складності, який вдало пов'язується з повторенням раніше вивченого. Здійснюється поступовий перехід від знань до практики. Не бачу ніяких недоліків у створенні посібника
Татьяна Шукова від 17.02.2018
Відгуків: 43


Важливо те що новий матеріал надається у доступній, цікавій формі, без зайвої інформації. Цьому допомагає і використання вдалих ілюстрацій. Спасибо авторам практикам.
Наталія Харченко, Рівне від 15.02.2018
Відгуків: 43


Приєднуюсь до попередніх відгуків про підручник. Практичний, різноманітний, диференційований. Наявність завдань на логіку, обчислення, вимірювання та від колективного (чи допомоги) до особистого - саме це варте уваги! Враження, що в додаткових посібниках чи
зошитах потреби з таким підручником немає.
Годована Тетяна від 13.02.2018
Відгуків: 43


Вражає логічний виклад навчального матеріалу із вдалими ілюстраціями. Відпадає необхідність вивчення напам’ять таблиць додавання і віднімання чисел в межах 10. Використано вправи, які сприяють усвідомленню
обчислювальних навичок. Доцільно використано матеріал для повторення, який використовується для актуалізації опорних знань. Вдало дібрано різнорівневі завдання. Добре, що підручник у двох частинах. Кожна частина, ніби нова сходинка до знань.
Наталія Володимирівна від 13.02.2018
Відгуків: 43


Чудовий, яскравий і сучасний! Те, що треба дітям і вчителям!
Жанна від 13.02.2018
Відгуків: 43


Як позитив хотілося б відзначити:
- якісне методичне, кольорове та просторове оформлення, шрифт;
- максимальне врахування особливостей сприймання (зорове насамперед) та розвитку пізнавальних процесів першокласників;
- завдання цікаві та різносторонні;
- максимально використано схеми та моделювання, що сприяє кращому розумінню та засвоєнню;
- передбачено диференціййований підхід та зв’язок з життям.
Відгук написано з позиції мами другокласниці, вчителя початкових класів, доцента педагогічного факультета. Удачі Вам!
Надія Гринькова від 13.02.2018
Відгуків: 43


Представлений підручник з математики для 1 класу відповідає сучасним потребам школярів зокрема і суспільства загалом, оскільки враховує індивідуальні можливості кожного учня і створює умови для їх інтелектуального зростання, що закладено в самому змісті процесу диференціації освітнього процесу. Дякуємо авторам за таку змістовну і перспективну, на наш погляд, працю і зичимо подальших творчих успіхів!
Валентина від 11.02.2018
Відгуків: 43


Підручник реалізує мету і завдання, визначені Державним стандартом початкової школи. Теми направлені на нову навчальну програму НУШ.Творчому вчителеві буде цікаво працювати за цим підручником, оскільки виконання системи навчальних завдань допоможе дітям поринути в атмосферу пошуку, дослідження, відкриття чогось нового.
Бєдарєва Ірина від 08.02.2018
Відгуків: 43


Дотримано головного завдання Нової школи – від знань до практики.
З цією метою в підручнику пропонується достатньо практичних завдань: вимірювання і креслення відрізків, обчислення маси, місткості,
розвязування задач з простими життєвими ситуаціями, вправи на дослідження з наступними висновками. Все це забезпечить загальні очікувальні результати навчання.
Яковлева Тетяна від 08.02.2018
Відгуків: 43


Авторами вдало дібрано матеріал для розкриття теми. Всі завдання підпорядковані меті уроку, що дасть можливість міцно засвоїти знання з даної теми. Наприклад. «Задачі на знаходження вартості покупки». Дібрано такі завдання: роздивись монети і купюри, скажи скільки грошей на кожному малюнку, які можна взяти купюри, щоб заплатити за кожний товар. Задачі
на визначення суми вартості кількох предметів, знаходження решти тощо. І
логічна вправа з одиницями вартості. Тут же запропоновані диференційовані завдання, де учні вчаться лічити гроші.
Невзорова Світлана від 08.02.2018
Відгуків: 43


Викликає захоплення художнє оформлення підручника. Діти будуть з інтересом розглядати ілюстрації,
що спонукатиме їх до виконання завдань. «А що ж тут треба зробити?» А щоб виконати запропоновані вправи, то треба чогось навчитися. Це і буде мотивацією навчальної діяльності. Позитивним є те, що в підручнику просторе розміщення матеріалу, відсутнє нагромадження, тиснява між завданнями. Тому добре, що підручник у двох частинах. Так легше сприймається навчальний матеріал.
Голуб Світлана від 08.02.2018
Відгуків: 43


В підручнику чітко визначено два етапи диференційованих завдань для двох варіантів. Добре те, що створюються умови для підтримки з боку вчителя, який зможе допомагати учням, які ще потребують допомоги. А інші в цей час працюють самостійно, виконуючи основне завдання, яке виділене кольором, а потім творче завдання. Для кожного уроку дібрано ускладнені логічні вправи. Виконання завдань з поступовим зменшенням допомоги розвивають у дітей самоповагу, впевненість у собі.
Ляліна Наталія від 08.02.2018
Відгуків: 43


Слід відмітити – те, що як легко і доступно
розкриваються складні теми. Наприклад «Доба. Година». Тут не треба багато усних пояснень, учень розглядає кольорові малюнки і по них
швидко орієнтується у частинах доби. Легко розкривається поняття: 15 год і 3 год дня через спостереження через спостереження за кольоровими циферблатами.
А як пояснюється година?. Щоб діти відчули цей проміжок часу, вони розглядають малюнки про те, що можна зробити за 1 годину. І подібних
прикладів багато. Така організація пізнавального процесу буде приносити дитині радість пізнання, а це є одним із принципів нового Державного стандарту початкової освіти.
Богунова Інна від 08.02.2018
Відгуків: 43


На прикладі цього підручника я переконалася, що такі посібник повинні створювати вчителі-практики
в поєднанні з науковими досягненнями. Це все уособлює
в собі автор Логачевська С. П. , яка є практиком і науковцем, автором результативного , гуманного досвіду – диференційоване навчання молодших школярів.
Якщо учні будуть вчитися на таких підручниках, тоді можна буде успішно формувати у молодших школярів ключові компетентності через виконання основних завдань математики.
Людмила Попова від 08.02.2018
Відгуків: 43


Практика роботи доводить, що диференціація поза модою. Це вічна інновація, так як не можна вчити всіх однаково в межах одного уроку. Нарешті з*явився підручник, в якому враховано індивідуальні здібності учнів, а це є одна із НУШ - орієнтація на кожного учня.

Написати відгук

Ваше ім%я:Переваги:
Недоліки:
Коментар:
Добавить фото
Ссылка на фото:
Код з картинки:


Видавництво Літера © 2019