Інтегрований підручник "Українська мова та читання" для 2 класу НУШ

Інтегрований підручник "Українська мова та читання" для 2 класу НУШ

Автори: Іщенко О.Л., Логачевська
Формат:
Колір:
ISBN:
Обкладинка:

Видавництво "ЛІтера ЛТД" пропонує ознайомитися із фрагментом першої частини інтегрованого підручника "Українська мова та читання" (у двох частинах) для 2 класу НУШ. 

Автори підручника: О. Л. Іщенко, С.П. Логачевська

Підручник створено відповідно до типової освітньої програми колективу авторів під керівництвом Р. Б. Шияна і відповідає темам місяців модельної програми.

Вирізняється тематичною синхронізацією з підручником "ЯДС" і вдалою інтеграцією мови і читання.

Електронна підтримка підручника включатиме аудіотексти, матеріали для диференційованої перевірки читаціької грамотності, онлайн-тести, календарно-тематичне планування. 

УВАГА! З 25.02 по 10.03.2019 педагогічні колективи навчальних закладів мають здійснити вибір підручників із поданого переліку.  Електронні версії фрагментів підручників будуть розміщені на сайті ІМЗО. Зауважимо, що підручники для 2 класу, які надійдуть у школи після всіх етапів конкурсу і друку за державні кошти, обирають раз на 5 років, а тому перевибір підручників для 2 класу наступного року неможливий. 

Світлана від 28.02.2019 Світлана купил(а) этот товар в нашем магазине
Відгуків: 1


Цікавий підручник для 2 класу. Важливим є те, що він продовжує те, що вивчаємо у 1 класі: структура, цікаві відомості, сучасне оформлення. Школярі із задоволенням та користю будуть навчатися по такому підручнику, розширювати кругозір та здобувати життєві навички.

Написати відгук

Ваше ім%я:Переваги:
Недоліки:
Коментар:
Добавить фото
Ссылка на фото:
Код з картинки:


Видавництво Літера © 2019