Математика з інтерактивними відеоуроками. 5 клас
Математика з інтерактивними відеоуроками. 5 клас Математика з інтерактивними відеоуроками. 5 клас Математика з інтерактивними відеоуроками. 5 клас Математика з інтерактивними відеоуроками. 5 клас Математика з інтерактивними відеоуроками. 5 клас Математика з інтерактивними відеоуроками. 5 клас Математика з інтерактивними відеоуроками. 5 клас Математика з інтерактивними відеоуроками. 5 клас Математика з інтерактивними відеоуроками. 5 клас Математика з інтерактивними відеоуроками. 5 клас Математика з інтерактивними відеоуроками. 5 клас Математика з інтерактивними відеоуроками. 5 клас

Математика з інтерактивними відеоуроками. 5 клас

Видавничий код: Л0775У
Автори: Істер О. С.
Формат: 165х235 мм.
Колір: повноколірне
ISBN: 978-966-178-745-
Обкладинка: інтегральна, 208 стор.
Наявність на складі: Є в наявності
Ціна: 90.00 грн.
Навчальний посібник має гриф відповідної комісії МОНУ. Для повноцінної роботи з поданим матеріалом передбачено використання планшетів, смартфонів чи комп’ютера із доступом до Інтернету.
Кожний параграф посібника містить QR-коди із гіперпосиланням на інтерактивні відеоуроки та підсумкові онлайн-тести.
ВІдеоуроки дадуть змогу покроково розглянути розв’язування тих типів вправ, які не увійшли до посібника.
Використання паперового посібника з електронною складовою допоможе вчителям урізноманітнити уроки математики в школі, учням — повторити вивчене і потренуватися.
Інна від 25.06.2018
Відгуків: 1


Дітям та мені дуже подобається цей підручник. Це шедевр, яскравий з цікавими прикладами та задачами. Дуже чекаємо і на інші класи.

Адміністратор: Дякуємо, пані Інно, за відгук. Успіхів і натхненням! Раді, що Ви маєте можливість і бажання використовувати пропонований  матеріал на уроках. Адже створювали цей посібник саме для таких вчителів.

Написати відгук

Ваше ім%я:Переваги:
Недоліки:
Коментар:
Добавить фото
Ссылка на фото:
Код з картинки:


Видавництво Літера © 2019