Мовленнєві намистинки для маленької дитинки.

Мовленнєві намистинки для маленької дитинки.

Видавничий код: Л0097У
Автори: Рібцун Ю. В.
Формат: 165х215 мм
Колір: кольорова
ISBN: 978-966-2032-41-3
Обкладинка: тверда, 160 с.
Наявність на складі: Є в наявності
Ціна: 40.00 грн.

Ця книжка – ідеальний помічник для батьків, які бажають розвивати мовлення дитини під час гри та спілкування.

У першій частині посібника молоді мама і тато знайдуть різноманітні розвивальні ігри і вправи на наслідування рухів, дій і звуків, а також поради досвідченого педагога до них. Такі вправи допомагатимуть розвивати не лише мовлення дитини, а й пам’ять, увагу, сприймання.

У другій частині книги зібрано доступні віршовані тексти зі звуконаслідуваннями, наведеними у тій послідовності, в якій вони з’являються при нормальному розвитку дитини. Під час читання батьки можуть погратися з дитиною, використовуючи вміщені до кожного віршика малюнки, а також іграшки чи інші предмети. Поступове знайомство з пропонованими текстами розвиватиме як мовлення, так і мислення малюка.

Для батьків, вихователів спеціальних та масових дошкільних навчальних закладів, студентів педагогічних університетів, логопедів.

Юлія від 14.02.2018
Відгуків: 1


Дякую автору за чудовий матеріал! Поради щодо розвитку мовлення стали в нагоді. Ігри та вірші чудові. Моїм синочкам зараз трохи більше трьох і вони знайомі з цією книжкою майже з народження,дуже люблять її і просять почитати, хоча яскравих та цікавих книжок у їх бібліотечці достатньо! Ще раз кажу Величезне Спасибі! А мамам, які шукають з чого почати розвиток мовлення у дитини раджу саме цю книгу, не пошкодуєте!

Написати відгук

Ваше ім%я:Переваги:
Недоліки:
Коментар:
Добавить фото
Ссылка на фото:
Код з картинки:


Видавництво Літера © 2018