Наші партнери

Як найкраще підготуватися до ЗНО? 

Порад багато! Хтось каже «Читай більше книжок», хтось радить «Іди на курси», а хтось стверджує, що «Шкільних знань достатньо». Варіантів багато, і тут важливо не розгубитися, а діяти!
Чого чекати на ЗНО?
 
ЗНО – це не просто тест. ЗНО – це важливий крок у житті кожного одинадцятикласника. Тому готуватись до ЗНО потрібно заздалегідь. У Києві уже для старшокласників існує чудова можливість спілкуватися з експертами ЗНО на безкоштовних семінарах та майстер-класах. Інформація про найближчі безкоштовні семінари знаходиться тут. 
Як реально оцінити свої шанси на ЗНО?

 Для того, щоб розуміти на які бали ЗНО розраховувати, ми рекомендуємо ознайомитись із завданнями на ЗНО минулих років та пройти пробний тест. 
Також радимо тобі безкоштовно скачати збірник «5 найскладніших завдань ЗНО» з 4-х предметів. У цих збірниках зроблено аналіз найскладніших завдань ЗНО та надаються пояснення від професійних викладачів компанії ZNOUA.
Скачати збірник безкоштовно
Де готуватися до ЗНО?
Існує багато думок з цього приводу. Однак ніхто вже не заперечує, що додаткова допомога в підготовці до ЗНО дійсно необхідна українським школярам. Щоб довести це, ми поділимось статистикою результатів минулорічного ЗНО.
 

 Ця невтішна статистика доводить, що абітурієнту необхідно займатися додатково. У Києві відкрито набір на курси ZNOUA для підготовки до ЗНО. Тут реально допомагають покращити свій результат! Ці курси рекомендує Ігор Лікарчук – директор УЦОЯО та розробник ЗНО в Україні. 
Ссылка на видео http://www.youtube.com/watch?v=3kEMTdz0TEg

Запишись на пробний урок прямо зараз!


Бажаємо тобі всього найкращого! Ми віримо, що ти отримаєш 200 балів на ЗНО!
 Успіхів тобі!


Видавництво Літера © 2019